Nasze szkolenia

Każdy miłośnik aktywności fizycznej powinien dbać nie tylko o dobry trening i rozgrzewkę, ale również o późniejszą regenerację zmęczonych mięśni. Dlatego też nasza firma prowadzi szkolenia zarówno na siłowniach, w obiektach fitness, ale również w szkółkach sportowych i akademiach piłkarskich. Podczas takich szkoleń pokazujemy uczestnikom jak prawidłowo wykonać automasaż przy użyciu rollera oraz wyjaśniamy jak działa i przedstawiamy jego właściwości.

Co więcej, zapewniamy również niezbędny sprzęt w postaci wałków, ale również mat oraz piłek. Dzięki czemu uczestnicy mają szansę wypróbować oferowany przez nas sprzęt i sprawdzić jak działa. Takie zajęcia z pewnością spodobają się osobom, które chcą nie tylko ćwiczyć, ale również uczyć się jak robić to prawidłowo.

Na naszej stronie internetowej znajdziesz również szeroki wybór rollerów, które dostępne są w różnych wersjach. Takie rozwiązanie sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Nie zwlekaj, zapisz się na kurs już dziś i zadbaj o swoje ciało.

Kategorie

Część ciała

Działanie

Płeć

Cena

Masz jakieś pytania?
Umów się na trening