OMS TEAM

Dlaczego OMS TEAM ?

Wszystko zaczęło się od jednej z najlepszych klinik ortopedycznych i traumatologicznych w Polsce, OrtoMedSport. Za pośrednictwem doktora Bartłomieja Kacprzaka, i Jego ideologii, że lepiej zapobiegać niż leczyć powstały produkty OMS ROLL. Produkty produkowane w 100% w Polsce są nadzieją na lepsze i zdrowsze życie. Produkty OMS ROLL zostały stworzone z myślą nie tylko o zawodowych sportowcach, ale przede wszystkim o wszystkich osobach, które chcą czuć się lepiej, zdrowiej i mieć więcej energii do życia.

Później narodził się pomysł na trening EMS. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów postawiliśmy na trening z dojazdem do klienta, lub do innego miejsca, które nam wskaże. Trening EMS to najbardziej zaawansowana metoda treningowa, na miarę XXIw. EMS BodySYSTEM to idealne rozwiązanie dla osób zapracowanych, którym ciężko jest znaleść czas na zadbanie o formę, zdrowie oraz lepsze samopoczucie. Wystarczy umówić się na trening i ustalić dogodny termin. My przyjedziemy pod wskazany adres i wszystkim się zajmiemy.

Trening EMS z odpowiednią regeneracją z OMS ROLL daję  najlepsze efekty i pozwala osiągnąć wspólnie założone cele.

NASZA Misja

  • Oferowanie naszym klientom usług EMS na najwyższym poziomie
  • Realizacja wspólnie założonych celów: wyrzeźbienie sylwetki, utrata tkanki tłuszczowej, budowa masy mięśniowej czy redukcja celulitu
  • Pomoc osobom, które borykają się z problemami bólowymi
  • Pokazanie, że rolowanie jest dla każdego, niezależnie od wieku, płci czy zawodu
  • Poprawienie jakości życia, dbanie o to, aby każdy mógł korzystać z życia w zdrowiu i pełni sił

Masz jakieś pytania?
Umów się na trening