Trening EMS

Czym jest?

Tę nowoczesną technologię już od dawna stosuje się między innymi w zawodowym sporcie, medycynie estetycznej oraz fizjoterapii. Trening EMS nie bez powodu uznawany jest za jedną z najefektywniejszych metod ćwiczeniowych na świecie. Na czym polega ta innowacyjna technika? Trening EMS (ang. Electrical Muscle Stimulation) opiera się na procesie elektrostymulacji mięśniowej. Nasi klienci ćwiczą w specjalnej kamizelce oraz opaskach i pasie biodrowym, na których umieszczone są elektrody.

Zalety stosowania treningu

Przez elektrody te przebiegają impulsy elektryczne pobudzające mięśnie, dzięki czemu zaledwie 25-minutowa sesja angażuje do pracy ponad 90% naszych muskułów. Takie rozwiązanie dodatkowo nie obciąża stawów ani mięśni szkieletowych – będzie to więc dobry wybór dla osób po przebytych urazach. Ponadto jest to także dobry sposób na redukcję bólu np. wybranych odcinków pleców poprzez poprawienie symetrii ciała oraz zwiększenie stabilizacji kręgosłupa. Polecamy go zatem również osobom pracującym przy komputerze lub ogólnie prowadzącym siedzący tryb życia.

Przeciwwskazania

Oczywiście nie dla każdego trening EMS jest zalecany. Przeciwskazania obejmują np. osoby z chorobami serca lub układu nerwowego, cukrzycą, stanami zapalnymi, rozrusznikiem serca, implantami metalowymi i medycznymi, nowotworami oraz w ciąży. Jeśli masz wątpliwości, czy ta metoda jest dla Ciebie, najlepszą opcją będzie konsultacja z lekarzem oraz kontakt z naszym studiem.

 

Zalety treningu z EMS BodySYSTEM

Oszczędność czasu

25-minutowy trening angażuję ponad 90% naszych mięśni. To w zupełności wystarczy, aby zrobić naprawdę dobry trening

Wymarzona sylwetka

Wyrzeźbienie ciała, redukcja tkanki tłuszczowej, budowa masy mięśniowej, poprawa jakości skóry i redukcja celulitu

Zdrowie

Trening EMS łagodzi bóle pleców, wzmacnia mięśnie głębokie, przyspiesza metabolizm, pomaga wrócić do formy po kontuzji oraz poprawia ogólne samopoczucie

Kameralnie

EMS BodySYSTEM to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią swoją prywatność. Ustal termin treningu, podaj nam adres, my zajmiemy się całą resztą

Szybkie efekty

Pierwsze efekty w postaci poprawy napięcia skóry, zmniejszenia celulitu zobaczysz już po 3-4 treningach EMS

Nie obciąża stawów

Trening EMS poprzez elektrostymulację nie naraża nas na obciążenia zewnętrzne, przez co eliminujemy ryzyko kontuzji

Trening EMS vs trening na siłowni


Czas treningu 

Ilość treningów w tygodniu

Spalone kalorie

Utrata tkanki tłuszczowej 

Redukcja celulitu 

Ryzyko kontuzji 

Trening mięśni głębokich

Obciążenie stawów

Trening EMS

25 minut

2x w tygodniu

Od 500 do 1000 kalorii

3x szybciej

TAK

Brak

Zawsze

NIE

Trening na siłowni 

1,5-2h

3-5x w tygodniu

Do 400 kalorii

Standardowo

NIE

Wysokie

Tylko podczas niektórych ćwiczeń

Tak

Dlaczego EMS BodySYSTEM ?

Ta innowacyjna metoda to przede wszystkim ogromna oszczędność czasu. 25-minutowy trening EMS odpowiada ok. 2 godzinom spędzonym na tradycyjnej siłowni. Dzięki temu upragnione rezultaty zobaczymy dużo szybciej – pierwsze efekty mogą być widoczne już po pierwszych kilku sesjach. Z czasem zaczniesz zauważać, że cellulit staje się mniej widoczny, a tanka tłuszczowa została znacznie zredukowana. Dzieje się tak dzięki temu, że elektrostymulacja mięśni nie tylko pozwala na szybsze spalanie tłuszczu, ale również podnosi metabolizm. Pozbywamy się więc kalorii jeszcze przez długi czas po zakończeniu ćwiczeń.

Efekty

Kolejnym rezultatem jest rozrost tkanki mięśniowej, a co za tym idzie – silne, wytrzymałe, zdrowe ciało. Ponieważ trening EMS stymuluje również mięśnie głębokie, możliwa jest również redukcja bólu kręgosłupa poprzez przywrócenie jego stabilizacji. Ponadto impulsy elektryczne stymulują ukrwienie i pobudzają produkcję kolagenu w skórze, co zapewnia jej jędrność i świetny wygląd. Trening EMS to doskonała opcja dla tych osób, które nie mają czasu na regularne, kilkugodzinne wizyty na tradycyjnej siłowni. Już 2 sesje EMS BodySYSTEM tygodniowo dadzą podobne rezultaty co 5 sesji ćwiczeniowych w klubie fitness. Ponadto elektrostymulacja mięśni pozwalaj spalić ponad dwa razy więcej kalorii i 3 razy szybciej tracić tkankę tłuszczową. Dodatkowo nie obciąża stawów, nie grozi nam więc kontuzją.

Uważasz, że ta innowacyjna metoda to coś dla Ciebie? Nie zwlekaj i umów się na pierwszą sesję ćwiczeniową, a my dojedziemy pod wskazany adres! Jeśli mieszkasz na terenie Łodzi i okolic, Zduńskiej Woli, Sieradza, Bełchatowa lub Łasku, przeprowadzimy trening EMS w Twoim domu.

Pakiety EMS BodySystem

Trening jednorazowy: 159zł Accounts

Free Trial

Free Trial

Your Text

TRENING PRÓBNY

99zł

JEDNORAZOWO

Trening wprowadzający(pierwszy)

Omówienie współpracy

Zapoznanie się z impulsami

Dojazd do klienta**

PODSTAWOWY

24 wejścia

399zł

miesięcznie*

4 sesje w miesiącu

Trening 1x w tygodniu

Ważny : 6 miesiący

Dojazd do 

klienta**

PODSTAWOWY

12 wejść

439zł

miesięcznie* 

4 sesje w miesiącu

Trening 1x w tygodniu

Ważny : 3 miesiące

Dojazd do 

klienta**

PODSTAWOWY

4 wejścia

599zł

Jednorazowo

4 sesje w miesiącu

Trening 1x w tygodniu

Ważny : 1 miesiący

Dojazd do 

klienta**

OPTYMALNY

48 wejść

699zł

miesięcznie*

8 sesji w miesiącu

Trening 2x w tygodniu

Ważny : 6 miesiący

Dojazd do klienta**

OPTYMALNY

24 wejścia

799zł

miesięcznie*

8 sesji w miesiącu

Trening 2x w tygodniu

Ważny : 3 miesiące

Dojazd do klienta**

OPTYMALNY

8 wejść

999zł

Jednorazowo

8 sesji w miesiącu

Trening 2x w tygodniu

Ważny : 1 miesiąc

Dojazd do 

klienta**

 

*Płatność cykliczna

**Dojazd do 30 km

 

Masz jakieś pytania?
Umów się na trening